wyposażenie ogrodów śląskie

o firmie Komat

przedsiębiorstwo Komat powstało w 1991 r. jako niewielka firma rodzinna specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości kostki brukowej. Obserwując przemiany zachodzące na rynku budowlanym, postanowiliśmy radykalnie rozszerzyć ofertę produktową oraz wachlarz świadczonych usług. Dzisiaj oprócz wysokiej jakości kostki brukowej, oferujemy Państwu całą gamę wyrobów związanych z szeroko pojętą architekturą krajobrazu, takich jak wyroby z granitu, kamień naturalny, ogrodzenia betonowe, kruszywa i wiele innych. Realizujemy również zamówienia na specjalistyczne wyroby z betonu. Mamy nadzieję, że nasze wieloletnie doświadczenie, konsekwentna polityka jakościowa, szeroka oferta oraz dogodna lokalizacja zachęcą Państwa do odwiedzenia nas i skorzystania z naszych usług.

kamienie ogrodowe śląskie

produkty

Oferta naszej firmy to kompleksowy zestaw produktów pozwalających na tworzenie elementów architektury ogrodowej, dróg, podjazdów i dekoracji ogrodu. Specjalizujemy się również w produkcji elementów budowlanych z wysokogatunkowego betonu. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem naszych produktów. Większa część oferty dostepna jest z górnego menu.

kostka brukowa śląskie

usługi

W oparciu o nasze wyroby świadczymy profesjonalne usługi montażowe betonowej kostki brukowej oraz ogrodzeń betonowych, a także doradztwo w zakresie zagospodarowania terenów. Przed przystąpieniem do robót wykonujemy obmiar terenu i przedstawiamy kosztorys planowanej inwestycji. Opierając się na doświadczonych zespołach montażowych i nowoczesnym sprzęcie, usługi wykonujemy szybko i solidnie. Zryczałtowana opłata za audyt to 50pln, którą zwracamy w wypadku skorzystania z naszej oferty. Jeśli są Państwo zainteresowani sporządzeniem kosztorysu planowanej inwestycji, prosimy o kontakt poprzez formularz e-mail lub pod numer telefonu podany na podstronie kontaktowej.

ogrodzenia beton łupany śląskie

newsletter

Jeśli chcecie otrzymywać powiadomienia o naszych promocjach, nowych produktach czy wyprzedażach, koniecznie zapiszcie się na nasz newsletter. To proste, wystarczy wpisać w poniższe pole swojego e-maila.

W przypadku rezygnacji chęci z otrzymywania naszego biuletynu, prosimy o maila na adres: biuro@komat.pl
rzeźby ogrodowe śląskie

godziny otwarcia

Godziny otwarcia sezon: kwiecień - październik:
poniedziałek - piątek
7.00-17.00 (biuro)
7.00-15.00 (załadunek)
sobota
8.00-13.00 (biuro, załadunek)

Godziny otwarcia poza sezonem
7.00-15.00 (biuro)
7.00-15.00 (załadunek)
sobota
8.00-13.00 (biuro, załadunek)


Nasze produkty


produkty Bruk Bet
obrzeża

ogrodzenia gabionowe

ogrodzenia betonowe

rzeźby

kamień

kostka gtanitowa

galanteria ogrodowa

kruszywa

kostka betonowa

donice

kostka betonowa

podłoża

place zabaw

płyty chodnikowe

korytka odwadniąjce
 
nadproża

pozostałe
 

Chwila rekalsu w ogrodzie ;)